מגמות לעסקים קטנים בוחנות כמה מהכלים הטובים ביותר ליצירת סרטוני אנימציה עבור העסק שלך, החל מעיצוב רקע וכלה באנימציה ובעיצוב אנימציה.

אם אתם מתכננים ליצור סרטון אנימציה או לשכור חברת אנימציה

כדי ליצור תוכן וידאו באיכות גבוהה עבור המותג שלכם, ריכזנו עבורכם רשימה של הכלים הטובים ביותר ליצירת הרקע לסרטוני אנימציה. מסבירים לסרטונים ועד אינפוגרפיות מונפשות, כלים אלה יארגנו את התבניות הדרושות לכם על סמך המטרה הספציפית של הסרטון שלכם. יש הרבה תבניות מונפשות כדי שתוכלו לחפש רעיונות והשראה לסרטון או להתחיל מאפס. אתה יכול גם להשתמש ב- Animaker ולקבל עזרה כדי לגרום ללוגו שלך להיראות מונפש עבור מצגות וידאו או לעזור לו להיראות כמו מצגת.

בעזרת התאמה אישית פשוטה תוכלו לעצב מגוון רקעים עם אפקטים ליצירת סט רקעים דינמי לזרם העווית שלכם

להלן רשימה של מיטב העיצובים של רקעי הווידאו המונפשים שתוכלו למצוא בספריית הוידאו ולעזור לכם למצוא את מה שאתם צריכים. יש לנו טפטים חיים מונפשים, עיצובים מונפשים ועוד מגוון אפקטים מגניבים לתוכן וידאו. תוכלו למצוא גם אנימציות מונפשות לסרטונים ואינפוגרפיקה, כמו גם הרבה כלים לעיצוב רקע שיעזרו לכם למצוא את הרקע המתאים למה שאתם מחפשים. מדריך זה יעזור לכם לבחור את תוכנת האנימציה הטובה ביותר בה תוכלו להשתמש אם אתם יזמים שמחפשים או רוצים סרטון הסבר מונפש פשוט. מדריך זה אומנם עוזר לך ליצור סרטוני אנימציה דו-ממדיים, אך הוא מתעלם מחלק מיקור החוץ ומלמד אותך כיצד להנפיש את הסרטונים שלך מבלי להעסיק צד שלישי.

PowToon הוא כלי וידאו מונפש קל לשימוש המאפשר לחברה שלך ליצור סרטונים מקצועיים תוך מספר דקות בלבד.

זה מאפשר לך ליצור תמונת רקע לגיבורים

לבחור אפקט אנימציה של Javascript BIG, להחיל כותרת, תיאור, כפתורים וכו '. אם אתה רוצה להוסיף אפקט שובה לב לסרטון הקיים שלך או פשוט ליצור אנימציות, קרא המדריך האולטימטיבי שלנו לעיצוב וידאו ב- PowerPoint. בואו ליצור סרטון עם GIF מונפש המשלב תמונה כמו רקע נע ליצירת עין – אפקט חזותי בלתי נשכח וייחודי לסרטון שלכם. זה מאפשר לך ליצור אנימציות רקע למגוון סוגים שונים של קטעי וידאו, החל מסרטונים קצרים וכלה בסרטונים ארוכים.

השתמש באפליקציית Adobe Spark Post ליצירת סרטון קצר עם טקסט ותמונות מונפשות על ידי בחירת תבנית והתאמה אישית עם אחד מסגנונות האנימציה הבודדים הזמינים

בעזרת אפליקציה זו תוכלו להוריד עיצוב גרפי לבחירה מתוך מגוון סוגים שונים של אנימציות רקע, החל מסרטונים קצרים וכלה בפורמטים ארוכים. אתה יכול ליצור סרטוני אנימציה קצרים על ידי הגדרת תנועה מסגרת למסגרת ולאחר מכן עריכת תמונת הרקע, הכותרת, התיאור, הכפתורים ואלמנטים אחרים בסרטון שלך.

אם יצרתם סרטון אנימציה מצויר ביד, תוכלו להעלות אותו ליוטיוב בחינם, שלא לדבר על להוריד אותו כקובץ PDF.

אם אתה רוצה להפוך תמונה לסרטון אבל לא מתחשק לך אנימציות מפוארות

מצגת מצגות היא התשובה. סרטונים עם GIF – רקעים שקופים נהדרים ליישום אפקטים מיוחדים על ידי יצירת מעברים מותאמים אישית ותבניות כותרות מונפשות. בין אם טקסט, תמונות, אנימציות או כפתורים: רקעי וידיאו יכולים להפוך אותו למושך את העין – ולרתק ולרתק את הצופה. אם אתם מעוניינים בסרטונים, אנימציית טאצ'אפ תהפוך את ההסברים שלכם לנעימים עוד יותר.

בעזרת מספר שורות קוד בלבד

תוכלו להוסיף אנימציות כגון חלקיקי אנימציה, אנימציות של אובייקטים ואפילו אנימציות רקע. כדי לגרום לסרטון ההסבר שלך להראות משכנע ומושך יותר, נסה לשלב רקע וידאו עם רקע טקסט, טפט או אפילו תמונה של חלק הווידאו שלך.

בעזרת רשימת כלי האנימציה הזו ניתן להכין מערכונים

הרפתקה קטנה – אנימציה בסגנון חייהם של אווה ואדגר או אפילו קומיקס מערכונים עם אנימציות הרפתקאות קטנות. אתה יכול לצלם תמונות עם מצלמת האינטרנט שלך ולצייר אנימציות דו-ממדיות לסרטון שלך או להשתמש בו לפרויקט וידאו נע. בגרסה החינמית מקבלים מפה מונפשת, ואפשר אפילו לצייר אובייקטים תלת ממדיים כמו אובייקטים, אובייקטים וחפצים ברקע הסרטון.

זוהי תיקיית וידאו מושכת מאוד

כך שתוכלו ליצור אנימציות בכישורי העיצוב שלכם. ניתן ליצור סרטוני אנימציה במגוון סגנונות, מפשוטים למורכבים ואף מורכבים יותר. סגנון הווידיאו מגדיר את המעברים לאנימציות מסוימות בסרטון שלך, והם נועדו להתבלט.

אפשר לחשוב ש- Zoom תומך ברקע וידאו ושזה גם תומך באופן מקורי במקבילה המונפשת

הוא מציע גם סרטון לולאה שיכול להחליף את הטפטים הסטטיים שלו, אך בנוסף, ניתן להציג תמונות סטטיות עם רקע מונפש כגיפי אנימציה להפחתת מערכת הלחץ של המשתמש. תוכל גם להנפיש את המקבילה ברקע הסרטון שלך באמצעות כלי האנימציה.