סרטון אנימציה הוא מילת מפתח כיום, כאשר מותגים מסתמכים על תמונות נעות כדי לספר סיפור. בכל הקשור לסרטוני הסבר, סקר שנערך לאחרונה על ידי 10 המותגים הפופולריים בעולם מראה מגמה ברורה לשימוש בסרטוני אנימציה.

תוכנת אנימציה מקוונת מאפשרת אפילו לחובבים ליצור לוגו מותגים מונפשים

אך אמנים דיגיטליים יכולים לעבוד גם עם סוגים רבים של אנימציה, כולל סטופ מושן, וקטור דו-ממדי ואפילו אנימציה תלת-ממדית. זה יכול לכלול סמלים מונפשים, טקסט מונפש המוצג בשידור חי – חומר פעולה או עיצובים המיוצרים על ידי מחשב – המשמשים למגוון רחב של מטרות. אם אתה מצפה שהארגון שלך ייראה מסורתי יותר, הזריק אליו מנה של יצירתיות, המתבטאת בסרטון אנימציה מעורר השראה.

מתחילים ומומחים יכולים להשתמש בתוכנות מבוססות ענן ליצירת סרטוני וידיאו מונפשים

עד – גרפיקה מונפשת ביישומים שונים, כולל הכשרה בשיווק. אם אתה רוצה לצלם סדרת סרטוני אנימציה או לקבל גישה לתקציב שיווקי עצום, אפשרויות אלה יתאימו למותג שלך. להלן מספר דרכים ליצור סרטון אנימציה, אז בחרו את הסרטון המתאים לכם ביותר ונסו את יצרני האנימציה הדו-ממדית והתלת-ממדית. סטודיו Animatron מציע מגוון רחב של כלים שיעזרו לכם ליצור סרטוני הסבר, באנרים, מודעות ועוד. נסו את כולם ובחרו את המתאים לכם ביותר, וצרו את ההסברים והסרטונים המושכים ביותר באנימציה.

צוות העיצוב שלנו עובד איתך כדי לתכנן את שירותי הפקת הווידיאו שלך, עם מחיר קבוע, ואנחנו יכולים לשוות עבורך.

רוב הקריקטורות הבסיסיות וסרטוני האנימציה נופלים גם הם לקטגוריה זו ומופקים באמצעות שילוב של אנימציות סטופ-מושן מסורתיות ואנימציות מחשב

אנימציות סטופ-מושן מסורתיות בדרך כלל יקרות יותר, גוזלות זמן וקשות להפקה, אך תוכנות מחשב משמשות באופן נרחב ליצירת אנימציה מסוג זה.

יצירת סרטוני אנימציה דו-ממד קלה בהרבה אם יש לכם את התוכנה המתאימה

ו- Stop Motion Studio עוזר לכם להשיג את מבוקשכם בעולם האנימציה הדו-ממדית. תוכנה זו מאפשרת לך גם ליצור אנימציות עצירת תנועה במגוון סגנונות שונים, כגון תלת מימד, 4D ותנועה עצורה, כמו גם מגוון רחב של סגנונות אנימציה אחרים. אנימציית סטופ-מושן, אך יצירת סרטון אנימציה דו-ממדי יכולה להיות גם קלה בהרבה, במיוחד אם יש לנו את כל הזכויות על אפשרויות התוכנה העומדות לרשותנו. ה- Stop – Motion Studio עוזר לך ליצור סדרה של תנועות עצירת תנועה שניתן לשלב בקלות עם היכולת לצייר ציורים בסגנון דו-ממדי ישירות על התמונה.

אנימציית סטופ-מושן דומה מאוד לאנימציה מסורתית אלא שהיא משולבת עם תמונות סטילס שונות במקצת מאלה המוצגות בתנועה. כל שוט משלב שוטים חדשים במקום שיש תנועה, ובסוף משלבים את כל הצילומים ליצירת סרטון שלם.

סרטון אנימציה המשתמש בטיפוגרפיה

הוא טכניקה המערבבת תנועה וטקסט לביטוי רעיון בצורת וידאו או אנימציה. לוחות סיפור דומים יותר לקומיקס לסרטוני אנימציה, והמטרה ליצור אותם עוזרת לארגן את סצנת הווידיאו אחר סצנה. כאן תוכלו ללמוד כיצד ליצור לוח סיפור מושלם לסרטון האנימציה שלכם (להלן דוגמה לסרטון הלוח). לוח סיפור הוא יותר מקומיקס לסרטוני אנימציה; זהו כלי לעיצוב קונספט לעיצוב וידאו. זהו חלק חשוב בכל פרויקט עיצוב אנימציה מכיוון שהוא משמש לארגון קטעי הווידיאו שלך בזירה אחר סצנה ויכולתם להציג רעיונות בדרכים שונות.

קומפוזיטינג לייב לייב

הוא סוג של סרטון אנימציה שמוסיף דמויות וחפצים מונפשים לצילומי פעולה חיה. בעזרת אנימציית הדמויות אתה יוצר דמות מצוירת או אנימציה שאותה ניתן להטמיע בסרטוני אנימציה שונים. אנימציית סטופ-מושן נבנית על ידי הקלטת תנועה של אובייקטים שונים, כגון דמות, סצנה או סצנת פעולה בזמן אמת. לאחר שהבנתם כיצד ליצור סרטון אנימציה תצטרכו להמציא כמה מושגים. אם אתם מתכננים לפתח סרטון אנימציה, התחלה טובה היא לפתח קונספט לטון ולסגנון הסרטון.

אם אתה מישהו שעדיין מציג נתוני מכירות חודשיים לבוס שלך באמצעות גיליון אלקטרוני

נסה אנימציה אינפוגרפית, קרא אותה למטה. סרטוני אנימציה בעבודת יד הם שיטה פשוטה ויעילה להסבר מושגים, הנה דוגמה לסרטון אנימציה דו-ממדי. אם הקהל שלכם צפה בסרטים מצוירים מאז ילדותכם, תוכלו לפתח סרטוני אנימציה דו-ממדיים ולבנות איתם קשר רגשי חזק, מה שמגביר את מעורבות הצופים. סרטון אנימציה של הלוח הוא כלי נהדר ליצירת סרטוני הסבר למוצרים, ואם אתה קהל שצפה בסרטי אנימציה מאז ילדותך, מה שמגדיל את מעורבות הקהל, אתה יכול לפתח סרטי אנימציה דו-ממדיים.